Přihlášení     Košík 0 Kč

Zimní zahrada na terase

Obliba zimních zahrad má stoupající tendenci. Lidé v nich rádi tráví čas s rodinou, kamarády či příbuznými. Využití závisí pouze na majiteli. Nezřídka kdy v nich můžeme najít posilovnu či dokonce vířivku. U nás, v DL-sklu vám rádi zrealizujeme kompletní stavbu zimní zahrady na terase. Sezónní zimní zahrady (nezateplené, neceloroční) jsou nejžádanější typem zimních zahrad. Jsou stylové a designově skvěle vychytané. Na vaší zahradě jim to bude slušet. Zimní zahrada slouží i jako "zvětšovadlo obydlí". Díky skleněnému království dostanete k dispozici prostor, se kterým můžete naložit dle potřeby. 

Máte postavenou terasu nebo pergolu a chtěli byste ji zasklít? Není problém! Zasklívání pergol či teras patří k našemu dennímu chlebu. Se zasklíváním máme bohaté zkušenosti a po více jak 10 letech na trhu umíme zákazníkovi poradit či mu doporučit vhodný systém.

Zasklení terasy

Není výjimkou, když si majitelé domu rozhodnou postavit zimní zahradu na stávající terase. Je to celkem běžná praxe. Zimní zahradu jsme z terasy tvořili nespočetněkrát. Terasy bývají nejčastěji součástí rodinných domků a utvářejí tak příjemné místo pro posezení nebo odpočinek. Zpravidla však neuchrání před deštěm či dalšími klimatickými změnami. Zimní zahrada tento nedostatek teras naprostou odbourává. Díky zimní zahradě na vás nebude pršet nebo foukat nepříjemný vítr. Díky chytrým posuvným systémům si pak budete plně korigovat jejich využití. 

Zasklení pergoly

Kromě teras zasklíváme také stávající pergoly. Zahradní pergoly bývají vyrobené z různých druhů materiálu - dřevo, plast či kov. Díky krytí a zastřešení se umožní pergole její celoroční využití. Jednoznačnou klasikou jsou pergoly ze dřeva, v poslední době však mají své jasné slovo hliníkové pergoly. Nabízejí elegantní a moderní vzhled. Pokud máte pergolu umístěnou na autem přístupném místě, můžete ji využít i jako stání pro svůj automobil. 

Instalace posuvných systémů

Posuvné dveře instalujeme téměř do každé zimní zahrady. Jsou stejně oblíbené, jako zimní zahrada sama. Největší předností je jejich praktické využití, kdy díky posuvnému systému, může majitel otevřít více jak dvě třetiny. Přísun slunečních paprsků v létě zaručen. Díky posuvným systémům se tak maže rozdíl mezi interiérem a exteriérem. Posuvný systém je vhodný pro dodatečné zasklení pergol, teras nebo verand rodinných domků. 

Cenová nabídka zdarma

Svých zákazníků si velmi vážíme. Stejně tak si vážíme našich potenciálních zákazníků. Dopředu s nimi vše konzultujeme a probíráme. Realizace zimní zahrady nebo zasklení probíhá výhradně na míru. Proto všem potenciálním klientům nabízíme cenovou kalkulaci naprosto zdarma. Stačí vyplnit pouze náš nezávazný formulář a my se vám zpravidla do 24 hodin ozveme se cenovou nabídkou. Jediné, co od vás požadujeme, jsou rozměry požadované zimní zahrady (terasy) a vaše kontaktní údaje. Čím více detailů nám poskytnete, tím přesnější cenová nabídka bude. 

Formulář vyplníte zde: 

 
 

Publikováno: 17.01.2021