Přihlášení     Košík 0 Kč

Reference aneb co o nás říkají

Zimními zahradami jsme udělali radost více než 200 lidí. Podívejte se, jakou zpětnou vazbu jsme dostali. Podívejte, co o nás napsali zpoza prosklených zimních zahrad. Zpětná vazba zákazníků je pro nás pohonem. Pozitivní zpětná vazba nám udělá radost. Negativní nás donutí se nad sebou zamyslet a posunout se dál. 

Pan P. Šilhan řekl o naší zimní zahradě

"Rád bych moc poděkoval za velmi profesionální a kvalitní práci, která uspokojuje všechny naše potřeby, které jsme od zasklení pergoly očekávali, včetně našeho čtyřnohého kamaráda, který tímto získal luxusní boudičku. S Vašimi službami jsem byl velice spokojen a to jak s cenou, tak s rychlosti realizace, která proběhla asi tři týdny od podpisu smlouvy a v neposlední řadě s kvalitou provedení. Velmi rád mohu doporučit Vaši firmu ostatním i díky Vašemu osobnímu přístupu."

Paní M. Vacková řekla o naší práci

Dobrý den, děkuji firmě DL sklo za zhotovení stavby zimní zahrady k našemu domečku. Byla jsem s touto firmou velice spokojena od zaměření až k finálnímu předání. Zejména oceňuji super komunikaci, profesionální přístup a rychlost stavby. Výsledkem je krásná práce, přesně podle našich představ. Děkuji.

 Pan J. Fiala se s námi podělil o své pocity

"S službami firmy DL-sklo jsem byl spokojen a vše proběhlo dle našich očekávání. S klidným svědomím bych vás doporučil dále."

Paní M. Ambrožová nám dala zpětnou vazbu

"Realizace proběhla v pořádku dle zadání a naši sousedé mají již také zrealizováno."

Pan P. Jakoubek popsal svoji zkušenost následovně

"Jsme spokojeni, realizace předčila očekávání. Obrovsky se zvýšil komfort a defacto jsme získali další místnost k domu. Firmu DL-sklo jsem doporučil svým známým a ne jednou. Do budoucna bych doporučil řešit také osvětlení zimních zahrad a bočnic. Vyřeším si to individuálně vertikálními žaluziemi."  Pan Jakoubek nám doporučil i automatizaci posílání dotazníku se zpětnou vazbou. :-)

Pan Červený a zimní zahrada od nás

"Byl jsem s Vámi spokojený. Byl jsem také spokojený s komunikací s panem Dvořákem.
Na telefony reagoval, volal zpět a domluvené termíny byly vždy dodrženy. Vaše služby jsem již několika známým doporučil. Nejvíce jste mě ale potěšili s rychlou a ochotnou reakcí odstranit vzniklé nedostatky, toho si vážím."

Přidáte se k více než 200 spokojených zákazníků? Vyplňte náš formulář a těšte se na své prosklené království. Na formulář reagujeme do 24 hodin. 

Nezávazný poptávkový formulář na zimní zahradu

 
 

 

Reference na zimní zahrady jsou pro nás velmi důležité. Jako společnost, co je více než 20 let na trhu chápeme, že investice do zimní zahrady není malá věc. Takovou investici člověk či rodina promýšlí, diskutuje o ní a rozebírá z mnoha úhlů. Tyto reference slouží i pro vás. Tyto reference slouží k tomu, abyste věděli, komu svěřujete tak důležitou část vaší zahrady či bydlení. Díky zpětným vazbám od ostatních zákazníků víte, co od nás čekat.