Přihlášení     Košík 0 Kč

Skla za kuchyňské linky

Sklo je ideálním materiálem pro obklad kuchyňské linky. Skvěle vypadá a v nárocích na čištění mu nekonkuruje žádný jiný materiál.

Sklo odráží světlo z místnosti na kuchyňskou linku a prosvětlí tak pracovní prostor. Obklad vypadá i po letech jako nový. Nikdy nedochází k zažloutnutí barev. Kromě obkladů jsou realizujeme také skleněné pracovní desky, dvířka ke kuchyňské lince nebo dělící zástěny.

Skleněné obklady dávají smysl všude tam, kde je třeba chránit zeď proti znečištění při zachování skvělého vzhledu.

Skleněné obklady lze doporučit také v koupelnách a veřejných prostorách, například na recepcích, v restauracích, barech či na úředních přepážkách.

Pro jednobarevný obklad si můžete vybrat jakoukoliv barvu ze stupnice RAL. Barvu aplikujeme z rubové strany skla. Podkladová barva se dá kombinovat s dalšími efekty - například digitálním tiskem, kdy je tisk překryt požadovaným odstínem barvy. Dále je možné dekorovat obklad technikou pískování a to vždy z lícní strany skla. Takto dekorované sklo je decentní doplněk interiéru.

Umíme také vícebarevný obklad – různé dekory, motivy, fotografie – to se označuje jako grafické sklo. Jedná se o sklo s digitálním tiskem, které je velmi žádané pro svou
originalitu a nadčasovost. Máme pro Vás připraveno mnoho zajímavých dekorů. Můžete si však dodat i jakýkoliv svůj motiv nebo fotografii ve vysokém rozlišení, které Vám na sklo rádi natiskneme.

Kontaktujte nás

 

 Ukázky našich prací: